Muzyczka :)

piątek, 1 lutego 2013

Mniej sportu ale jest ;D

Witajcie internetowi maniacy ;D

Jestem chora :( Kuruję się na niedzielny mecz. Jest już dobrze więc pożyjemy zobaczymy.

Miało być mniej sportu ale trochę przecież musi być ;) Jutro mecz w piłkę nożną Reprezentacji Polski z Reprezentacją Rumunii.

*     *     *     *     *

Polecam Wam film ,,Gracie".
   


Film opowiada o szesnastolatce, która po rodzinnej tragedii postanowiła zmienić swoje życie i wywalczyć dla kobiet prawa do wyczynowej gry w piłkę nożną.  

Tak w skrócie. Naprawdę polecam :)

*     *     *

Drugim filmem jakim chciałabym Wam polecić jest ,, Boisko bezdomnych"
Jacek Mróz był obiecującym piłkarzem, ale mając 17 lat doznał kontuzji nogi, która wykreśliła go ze sportu. Obecnie pracuje jako nauczyciel wf-u. Nie czuje się spełniony, zaczyna pić, żona wyrzuca go z domu. Mieszka na Dworcu Centralnym. Tam spotyka garstkę ludzi, którzy grają w piłkę nożną czymkolwiek się da. Kiedy Jacek pokazuje swoje umiejętności, wpadają na pomysł utworzenia piłkarskiej drużyny bezdomnych. W jej skład wchodzą, m.in.: "Indor" – były marynarz, potem więzień; Ukrainiec Mitro – niedoszły radziecki kosmonauta z klaustrofobią, oszalały na punkcie światowego spisku bankowiec zwany "Ministrem", były ksiądz alkoholik, gruby "Wariat" i bezrobotny "Górnik". Jacek zostaje ich trenerem. Ćwiczą najczęściej na dworcu. Tam Jacek poznaje swoją miłość – Sewkę, francuską studentkę pracującą dla organizacji humanitarnej...

Nom 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz